Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/castle/app/classes/MySQL.php on line 12 Castle - Rozhovor s Tamalou Jonesovou

Castle - Rozhovor s Tamalou Jonesovou

Rozhovor s Tamalou Jonesovou

zařazeno v Castle Postavy Herci Spoiler Série 4 Rozhovory

Přinášíme vám rozhovor s herečkou Tamalou Jonesovou, která v seriálu hraje soudní patoložku Lanie, pro Wetpaint Entertainment. V rozhovoru se mimo jiné dozvíte něco více o napětí mezi Ryanem a Espositem, nemluvě o Lanie a Espositovi. Jaká budoucnost čeká na Alexis (Molly Quinn) a jak bude Lanie vycházet s novou kapitánkou Victorií Gatesovou.

Každý je plný očekávání k premiérové epizodě čtvrté řady „Rise“. Je něco co nám můžete prozradit?

Předem si připravte vše co budete ke sledování potřebovat, protože určitě nechcete o nic přijít. Ani o vteřinu. Je to vzrušující. Zastaví vám to srdce. Dokonce vás to donutí brečet. Můžete očekávat mnoho zvratů. Je to epické. Jestliže diváci říkali, že finále minulé řady bylo epické, pak toto pokračování je ještě epičtější.

Budeme v této řadě častěji vídat Alexis?

Ach, ano. A myslím, že je to od scénáristů dobrý tah. Líbí se mi to jak scénaristé píší velice přirozeně. Alexis prožívá hormonální změny, chystá se odejít na vysokou školu a má přítele. Víte, ona často mluví se svou babičkou (Susan Sullivan jako Martha Rodgers) a se scým otcem. Dostává rady od Beckettové (Stana Katic). Ale popravdě, co se týče studia lidského chování, je na Alexis aby na to přišla sama. A umožnění Molly si tyto věci zahrát je i velice dobré pro ni, protože právě v takové fázi svého života se sama také ocitá. Neumluvě o dospívajícím publiku, které sleduje seriál a ma rádo Alexis, kterému mu to pomáhá uplně stejným způsobem. Takže se můžete těšit na mnohem více Alexis, jak prochází čím dál více rostoucí bolestí.

Jak se změnila situace na placu, teď když je v obsazení nová žena?

No, mám Penny ráda. Jsem její velký fanoušek od doby co hrála v What's Love Got to Do With It. Sledovala jsem její cestu nahoru, když hrála v seriálu 24 hodin a v dalších věcech. Je úžasná. Všichni jsou opravdu nadšeni, že je tu s náma. Hraje svou roli sakra dobře. Nová kapitánka je doslova „hardcore“ a vždy postupuje přesně podle pravidel.

Jak bude Lanie vycházet s novou kapitánkou?

To zatím ještě nevím. Zatím nebyly žadné scény mezi Lanie a novou kapitánkou, ale něco jsem zachytila od Andrewa (Marlowe tvůrce seriálu), že se možná Lanie s kapitánkou znají. Víte, všichni ostatní se snaží přijít na to jak spolu s ní budou vycházet, protože ona není zrovna zastánce spolupráce Castla a Beckettové. Diví se co dělá Castle na místě činu, takže se můžete těšit na přetahovanou mezí ní a CastlemBeckettovou. A já si myslím, že pokud jí opravdu Lanie zná, mohla by trochu zmenšovat napětí mezi nimi. Nevím. Uvidíme. Andrew je génius určitě něco vymyslí.

Seamus prozradil, že můžeme očekávat napětí mezi Ryanem a Espositem v této sezóně. Už to odstartovalo?

Ne, na to je ještě brzy. Zatím jsme dokončili čtvrtou epizodu série, takže jsme se ještě tak daleko nedostali. Myslím, že to co se stane v této řadě, je všechno kvůli Ryanově svatbě a všeho co se té svatby týče. A Esposito je typ člověka, „No tak chlape, tohle nebude probírat v práci!“ Takže si myslím, že tím že se bude Ryan vdávat, se Esposito může cítit trochu zastrašen, tím že bude nahrazen jeho novou manželkou. A to pak přinese napětí i mezi Lanie a Esposita, protože Lanie se bude možnáí také chtít vdát. Víte, až uvidí co se kolem ní děje, možná si řekne, „Co se to s námi děje? Praštíme do toho taky nebo co?“ (Smích)

Přinesl si Nathan na plac nějaké hračky?

Ne. Zatím si žádné hračky nepřinesl. Chová se jako vzorňáček, ale v poslední scéně, kterou jsem s ním točila, se už začřal vybarvovat. Už brzy se na nějaké žerty můžeme těšit, protože Nathan má skútr, na kterém se rád projíždí po celé scéně každou chvíli a může přojet přímo kolem vás, něco udělat a vy si ho ani nevšimnete.

Existují i jiné show na které se těšíte letošní podzim?

Ano! Ach, můj bože. Game of Thrones. Už teď miluji True Blood. Samozřejmě American Idol, protože miluju J-Lo (Jennifer Lopez). A chci vidět Charlie's Angels. Výrůstala jsem při jejich sledování a mám ráda nádherné ženy, které jsou silné a umějí nakopat zadek. A jsem ráda, že mají mezi sebou i jednoho anděla s tmavší barvou pleti! Miluji to!

napsal marda
vloženo 06.09.2011 21:04:52
marda - 18.09.2011 17:46:06

Třeba se někde objeví video :)

CF - 09.09.2011 10:48:28

Chtěla bych ho na tom skútru vidět ;D

Přidejte komentář