Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/castle/app/classes/MySQL.php on line 12 Castle - Novinky

Castle - Novinky

Rozhovor s Tamalou Jonesovou

zařazeno v Castle Postavy Herci Rozhovory

Server Daemon's Tv přináší další rozhovor herečkou Tamalou Jonesovou, která v seriálu ztvárňuje soudní patoložku Lanie Parish.

Finále minulé sezóny bylo epické. A co premiéra nové řady?

Panebože, jsem nadšená! Scénář této sezóny je úžasný. Ne snad že by ostatní sezóny nebyly, ale myslím si, že všichni herci se lépe vžívají do svých postav. Takže to bude opravdu skvělá sezóny!

S tak silným závěrem sezóny, jak jste reagovala když jste zjistila jak to vše dopadne?

Miluji to! Myslím si že Andrew Marlowe je génius, když přijde na psaní, a to jak napsal úvodní scénu a celou epizodu vůbec je úžasné. Bylo to snad poprvé kdy nebylo nutné scénář přepisovat, i když zde je tolik zvratů.

Máte tu Beckettovou bojující o život a dalších mnoho věcí. Nemůžu vám o tom říct víc, ale je to skvělé. Samozřejmě o ni nemůžem přijít, jinak by jsme neměly show. Takže se uzdraví. Až uvidíte jakým způsobem se uzdraví a co přijde potom, bude vám z toho bušit srdce. Pak tu máme vraždu jako doplnění událostí. Takže se vám z téhle sezóny pořádně zatočí hlava.

Číst celý článek

napsal marda
vloženo 12.09.2011 20:54:14

Castle - 8 věcí o premiéře, které musíte vědet

zařazeno v Castle Epizody Spoiler Série 4

Na serveru TvOvermind se objevil další článek, který škádlý fanoušky seriálu a prozrazuje osm nejdůležitějších věcí, které o premierovém díl 4×01 Rise musíte vědet.

  • Prvních deset minut je opravdu intenzivních. Můžete se těšit rvačku mezi Joshem a Castlem. A jak uvádí autorka článku Castla a otec Beckettové by zasloužily obejmutí.
  • Alexis není spokojena s tím, že Castle vyšetřuje smrt matky Beckettové a také tím, že se Castle chce vráti na okrsek. Její slova: „Ty jsi spisovatel, nejsi detektiv. Přestaň předstírat,“ mluví samy za sebe.
  • Koukat po návratu Beckettové do práce je poheld na ní opravdu srdcervoucí. A když stále opakuje všem, že je v pořádku, v pořádku není.
  • Nová kapitánka Victoria gatesová je opravdu tvrdá žena. A zvlášťe Ryan z ní má strach a jak říká autorka je legračního při tom sledovat.
  • I když byla Beckettová tři měsíce mimo službu a zotavovala se, Esposito, Ryan a Castle se neúnavně snaží najít střelce, který Beckettovou postřelil.
  • Castle bojuje s pocitem vinny. Myslí si, že kdyby nešťoural v případu Johanny Beckettové, nic z toho by se nestalo. navíc neviděl Kate přes tři měsíce a z toho je také rozrušen.
  • I v premiérové epizdoě se můžeme těšit na případ vraždy a také na to jak kapitánka Gatesová bude na tým velmi zblízka dohlížet.
  • A nakonec ta nejdůležitější věc ohledně vztahu Castla a Beckettové. Bez toho že by autorka zabíhála do větších detailů slibuje všem, že budou potěšeni jak je toto téme zpracováno. Můžeme se těšit na několik zajímavých momentů mezi nimi. A autorka ještě dodává: „Je zde naděje! Nevím jak brzy dojdou k nějakému závěru, ale vypadáto že vyšli správným směrem. Konečně!“
napsal marda
vloženo 11.09.2011 21:04:02

Oficiální plakát čtvrté sezóny

zařazeno v Castle Promo Série 4 Plakáty

Jaké stopy, jestli vůbec nějaké, nám může poskytnout plakát k nadcházející čtvrté sezóně seriálu? Pro tu nejlepší odpověď na tuto otázku se nejdříve musíme vrátit do května, kde Castla vyznal Beckettové svou lásku k ní, když byla postřelena a na pokraji smrti – poté by mohl plakát naznačovat, že Beckettová se snaží Castla zastavit než zajde ještě dál. Samozřejmě za předpokladu, že ho slyšela.

Samozřejmě je také možné, zejména díky jejich rozpustilému výrazu ve tváři, že se Beckettová snaží Castla umlčet, aby se jejich nadcházející tajný románek nedostal na veřejnost. Tomu také nahrává titulek na plakátu „Partners. In crime.“, který naznačuje že spojily své životy jak osobně tak profesionálně.

Samozřejmě to může být pouze provokativní pokus, jak navnadit diváky, bez jakého koliv dalšího skrytého významu.

Obrázek galerie Season 4 Poster Obrázek galerie Season 4 Poster Obrázek galerie Season 4 Poster Obrázek galerie Season 4 Poster

Galerie » Castle » Promo » Série 4 » Plakáty » Season 4 Poster

napsal marda
vloženo 10.09.2011 11:44:14

Castle Spoiler - EW a další smazané scény

zařazeno v Castle Epizody Spoiler Série 4

Server Entertainment Weekly přinesl další informace o prvním dílu nové série. Opět přináší informace, které jsme zveřejnily již dříve z jiných zahraničních webů. Nicméně díky otázce na porovnání minulé a nové série se dozvídáme, že se můžeme těšit na vtipnou Halloweenskou epizodu a také na díl zaměřený na super hrdiny.

Dále vám přinášíme další scény, které se nakonec do stopáže epizod nevešly, nebo ve zkrácené podobě. Plus jedno video o tom jak je to s tabulemi, které se používají na okrsku.

Číst celý článek

napsal marda
vloženo 09.09.2011 22:20:59

Castle Spoiler - 4x01 Rise

zařazeno v Castle Epizody Spoiler Série 4

Na několika dalších serverech, které dostaly premiérový díl 4×01 Rise ke zhlédnutí, se objevily informace právě z prvního dílu. Server NiceGirlsTV píše prakticky to samé co napsal server TvAddict, pouze ještě přidává, že nová kapitánka Gatesová rozhodně nikomu nebude tolerovat nějaké osobní pomsty. To samozřejmě Beckettové nezabrání v tom, aby pokračovala v hledání vraha své matky, i když nejsou žádné stopy. A ještě dodává, že nejdůležitejší jsou poslední slova, které pronese na závěr epizody Beckettová.

Server Give Me My Remote, jmenovitě Marisa Roffman, dokonce odpověděl fanouškům na několik otázek ohledně premiérové epizody.

Užijí si diváci, kterým se příliš nelíbila poslední epizoda (příliš temná, nepřirozená atd), první epizodu nové řady?

Mě osobně se poslední díl třtí řady líbil, tedy nemůžu mluvit za ty kterým ne. Nicméně si mylsím, že premiérová epizoda je realistická a vyvážená. Pokud čekáte nějaký humor, tak i ten v epizodě najdete, většinou na nejméně očekávaných místech. I když se v epizodě řeší nový případ, není pochyb o tom, že hlavní důraz je kladen na pokračování událostí z finále minulé řady.

Číst celý článek

napsal marda
vloženo 09.09.2011 18:11:35