Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/castle/app/classes/MySQL.php on line 12 Castle - Novinky

Castle - Novinky

Castle 4x02 Heroes & Villians ukázka

zařazeno v Castle Epizody Série 4
napsal marda
vloženo 23.09.2011 23:30:08

Tajemství Castla a Beckettové jsou 'tikající bomby'

zařazeno v Castle Postavy Spoiler

„Pamatuji si všechno.“

Těmito slovy, které pronesla Beckettová na konci premiérového dílu, se odstartovala doslova horská dráha plná tajemství. Krátce po své operaci Beckettová sdělila Castlovi, že si ze střelby téměř nic nepamatuje – včetně toho jak ji Castle řekl, že jí miluje. Ale na konci epizody se Beckettová přizná policejnímu psychologovi (Michael Dorn), že o tom předtím lhala.

Ale proč? „Ona se bojí přiznat, že ho slyšela, protože by to znamenalo, že by jejich vztah přešl na vyšší úroveň a mohl tak zničit jejich přátelství,“ říká výkonný producent Andreww W. Marlowe. „Chce to, ale nená na ti připravena.“ Nicméně Beckettová, která je stále trochu otřesena, je schopna připustit, že chce pracovat na vztahu s Castlem – poté co uzavře případ její matky, který odstartoval všechny tyto smrtící události.

Beckettová bojuje uvnitř s nějakou věcí, kterou opravdu potřebuje uzavřít,“ řká Marlowe. „To nazančuje, že chce Castla, ale chce aby to byl normální vztah. Ví že to není uplně otevřená tak jak by chtěla být, ale má k tomu dobrý důvod. Takže jestli vyřeší případ její matky, odstraní to jednu z největších překážek.“ Tady přichází na řadu opravdu ošemetná věc. Ačkoli *Catle** nechce nic jiného než pomoct Beckettové případ vyřešit, má jeden problém: zahádného muže (Geoff Pierson), který zná případ Beckettové matky a varoval Castla zda budou ve vyšetřování pokračovat, Beckettová dozajista skončí mrtvá.

Castle je v nesmírně těžkém postavení,“ říká Marlowe. „Je to obrovská oběť žádat Beckettovou, aby nepokračovala s vyštřováním, protože to vlastně znamená, aby vycouval i z jejich vztahu.“ Fillion dodává: „Jetsli vyřeší ten případ, tak Beckettová v podstatě řekla, že je připravena na vztah s Castlem. Ale když se ponoří do vyšetřování, bude zabita. To je velmi vážné. Pokud to srovnáte, ‚Dobře, můžu mít šanci s ní randit,‘ to opravdu nevyváží její život. To nemůže riskovat.“

Marlowe dodává, že Catle se bude snažit vyřešit případ na valstní pěst, aby tak chránil Beckettovou. Z té lepší stránky, jejich vztah je silnější než kdy jindy, přidává Marlowe. „Pro všechny kteří říkájí, ‚Když už budou mít nějaký vztah?‘ oni už vlastně mají,“ říká Marlowe. „Jen trochu více komplikovaný. Jsou to dva lidé, kteří v hloubi duše vědí že se milují, jen díky všem těm tajemstvím a překážkám, opět není ten správný čas.“ A budou tyto tajemství odhalena? „Je to dolova sud plný střelného prachu,“ říká Marlowe. „Jedná se doslova otikající bombu v jejich vztahu.“

napsal marda
vloženo 22.09.2011 22:52:15

Castle Spoiler - TvGuide a Ausiello

zařazeno v Castle Epizody Postavy Herci Spoiler Série 4

Pokud jste ještě neviděli premiérový díl 4×01 Rise, ani si dále tuto novinku nečtěte, ať nepřijdete o překvapení jak díl skončí.

Miluju premiérovou epizodu, ale není žádný způsob jak by Castle mohl zabránit Beckettové aby šťourala do případu své matky, nebo je?

Ne podle herečky Stana Katic. „Beckettová je neúprosná,“ říká, a to že byla postřelena, jí naopak požene dopředu ještě více. „Pokud Beckettová vidí nějakou výzvu, tak se do ní pustí po hlavě. Kdyby se jí do cesty postavila zeď, je schopna ji rozebrat cihlu po cihle… a bude riskovat i svůj vlastní život.“ To znamená, že Castle nakonec bude muset prozradit svůj záhadný telefonát z premiéry.

Stále umírám po shlédnutí premiérové epizody. Můžete se podělit o nějaké informace co nás čeká?

Jako by nestačilo, že Castle nemůže spát kvůli Beckettové, v této sezóně bude mít starosti ještě s jednou ženou: svou dcerou Alexis. „Zjišťuje hranice – a v několika dalších epizodách je posune ještě dále,“ prozradil Andrew W. Marlowe. „Vždycky bylo mým umýslem mít z Alexis hodnou holku – nidky jsme nepředpokládali, že bude drogově závislá – ale chceme vidět tření mezi otcem a dcerou a další věci se kterými musí zapásit. Je ve věku, kdy dívky zápasí se svou identitou a se vztahy, tkže máme skvělý materiál na hraní.“

Nějaké novinky? Třeba co se týče Ryana a Esposita?

„V téhle sezóne se můžete těšit na pánskou jízdu, buď v epizodě sedm nebo osm,“ říká Jon Huertas představitel Esposita. „Castle a Esposito budou chtít ukázat Ryanovi staré dobré časy, ještě než se dostal "pod zámek“ (manželství). Takže kam kluci vyrazí na pařbu? „Atlantic City není zas tak daleko od New Yorku, takže si umím představit jak tam vyrazíme a uvidíme jak se umíme pobavit,“ dodává Huertas.

napsal marda
vloženo 21.09.2011 15:23:02

Ukázky k epizodě 4x02 Heroes & Villians a fotky z 4x01

zařazeno v Castle Epizody Série 4 Sneak peaks

Přinášíme čtyři videa z druhé epizody 4×02 Heroes & Villians, která nás čeká příští týden. Navíc v galerii si můžete prohlédnout čtyři fotky z natáčení prvního dílu 4×01 Rise.

Obrázek galerie Behind the scene 4x01 Rise Obrázek galerie Behind the scene 4x01 Rise Obrázek galerie Behind the scene 4x01 Rise Obrázek galerie Behind the scene 4x01 Rise

Galerie » Castle » Epizody » Série 4 » Behind the scene 4x01 Rise

Číst celý článek

napsal marda
vloženo 21.09.2011 14:39:06

Rozhovor se Stanou Katic pro zap2it

zařazeno v Castle Epizody Postavy Herci Spoiler Série 4

V rozhovoru s herečkou Stanou Katic představitelkou detektivka Beckettové se dozvíte mimo jiné co si myslí o finále minulé série a zda posunulu celý seriál Castle nějakým způsobem, jak si myslí že se bude vyvíjet vztah mezi Beckettovou a Castle, a také něco o speciální halloweenské epizodě.

napsal marda
vloženo 20.09.2011 22:59:06
« Předchozí 1 5 7 8 9 10 11 12 13 14 18 Další »